PROFIL ČASOPISU

EXclusive Car prináša nové štandardy do sveta automagazínov.
EXclusive Car je štvťročník, ktorý na svojich stránkach prináša to najlepšie zo sveta motorov.
EXclusive Car  sa zameriava na technológie, kvalitu, exkluzivitu a výkon na všetkých úrovniach.
Už sa nič nepohne vo svete motorov bez našej účasti. Či už sú to nové modely, alebo legislatíva týkajúca sa motoristov.
Skúsený redakčný tím pripravil pre vás výrazný a vzrušujúci titul, ktorý úspešne spĺňa potrebu moderného, kvalitného motoristického časopisu s informatívnym ale aj  zábavným písaním a množstvom krásnych  fotografií.
Vieme, že súčasťou životného štýlu nášho čitateľa už nie je len auto každodennej potreby, ale aj auto na víkend, zábavu, chce nielen šoférovať ale užívať si. Auto už nie je len symbolom postavenia, ale súčasťou vzrušujúceho životného štýlu tak ako aj motorky, jachty  alebo pólo či dostihy.
EXclusive Car vás zavedie nielen do sveta klasických automobilov, ale aj noviniek, konceptov, historických modelov či ľudí s autami spätými. Prinesie vzrušenie z jazdy v podobe testov našich skúsených redaktorov, zavedie na  spoločenské akcie  spojené s predstavením noviniek zo sveta automobilov, lifestylových doplnkov dizajnových značiek.
EXclusive Car si kladie za cieľ usadiť svojho čitateľa pevne za volant a sláviť zážitok z jazdy.

CIEĽOVÁ SKUPINA
EXclusive Car je jediný slovenský motoristický lifestylový magazín určený pre čitateľskú skupinu od 17–do 65 rokov. Sú to muži aj ženy, ktorí majú radi motorizmus a veci s ním spojené.